Najnowsze posty

Polecane

logo

Aby stworzyć idealną CubieBag, nie musisz znać się na modzie ani wiedzieć, jakie torebki noszą teraz kobiety. Teraz to ty możesz wyznaczać trendy! Do stworzenia twojej idealnej CubieBag wystarczy odrobina wyobraźni, chęć stworzenia unikalnej torebki, a przede wszystkim damskiej torebki odpowiadającej twoim potrzebom. Pomożemy ci stworzyć idealną torebkę CubieBag, która pozwoli ci wyrazić twoją osobowość i która będzie cię zachwycać każdego dnia. Oto krok po kroku, jak stworzyć idealną CubieBag.

Z tego artykułu dowiesz się:

- Czy warto wybrać gotowy zestaw CubieBag, czy może stworzyć swoją własną, niestandardową torebkę 3D

- Jak krok po kroku stworzyć swoją idealną CubieBag

Teraz sama możesz zdecydować, jak będzie wyglądała twoja idealna CubieBag. Jaki będzie miała charakter twoja damska torebka? Do czego będzie ci służyć torebka 3D? Czy będziesz swoją designerską torebkę nosić na co dzień, czy może będzie to torebka na wyjątkowe okazje? Wszystko zależy od ciebie! Czyż to nie kusząca myśl? Stwórzmy ją krok po kroku!

Gotowy zestaw czy torebka personalizowana CubieBag własnego projektu? Co wybrać?

Oczywiście, możesz wybrać gotowy zestawy spośród dostępnych torebek CubieBag. Śmiało, możesz zdać się na nas i zamówić jedną z nich. Każdego miesiąca gotowe, personalizowane torebki powstają specjalnie dla naszych klientek po to, by mogły korzystać z ich szerokiej oferty, ale i po to, aby stały się dla nich inspiracją do stworzenia własnej wymarzonej torby 3D. Wiele kobiet docenia tę wygodę, a torby CubieBag z naszej oferty zachwycają zarówno te powracające do Squarebag.pl kobiety, jak i te, które z CubieBag mają do czynienia po raz pierwszy. 

Zadaj sobie jednak pytanie, czyż nie wspaniale byłoby zaprojektować swoją własną, niestandardową torebkę? Twoja idealna torebka CubieBag będzie połączeniem twojej wyobraźni, twojego poczucia smaku i przede wszystkim twoich potrzeb związanych z damską torebką.

Jeśli przeszło ci właśnie przez myśl, że przecież nie masz pojęcia, jak tworzy się nowoczesne torebki 3D - w dodatku takie, które będą się pięknie prezentowały od święta i na co dzień, nie martw się! Z pomocą tego poradnika oraz konfiguratora, który znajdziesz na stronie Squarebag.pl, powstanie wyjątkowa, designerska torba, która nie umknie uwadze żadnej twojej koleżanki.

Jak krok po kroku stworzyć swoją idealną CubieBag? Po pierwsze, wejdź na stronę sklepu Squarebag.pl, gdzie znajduje się nasz konfigurator torebek 3D. Zastanów się przez chwilę, jaka damska torebka jest ci potrzebna i jak będzie przez ciebie noszona twoja personalizowana torebka CubieBag.

Jak stworzyć swoją idealną CubieBag? Pięć prostych kroków

Za chwilkę powstanie twoja personalizowana, sztywna torebka CubieBag. Personalizacja torebki 3D oznacza, że masz nieograniczoną swobodę wyboru kolorów i wzorów swojego wymarzonego dodatku w postaci torby dla kobiet i dziewczyn. Kolory i wzory torebki możesz ze sobą dowolnie łączyć, a jeśli zmienisz zdanie lub zamarzysz o kolejnych konfiguracjach, w dowolnym momencie możesz zamówić kolejne jej elementy.

Nie musisz się martwić, że nie będą do siebie pasowały. CubieBag została zaprojektowana tak, abyś mogła dowolnie i w wybranym przez siebie momencie zmienić styl swojej kobiecej torebki. Jeśli więc pierwotnie twoja CubieBag zostanie pomyślana jako kolorowa torebka na kanapki czy torebka na lunch, a w trakcie jej używania zapragniesz, by powstała z niej damska torebka podkreślająca twoją stylizację na specjalne okazje, wystarczy, że zamówisz do swojej CubieBag inne paski czy uchwyty, zamieniając ją tym samym w dodatek, na jakim ci zależy.

Już wiesz, na jakiej filozofii opiera się niestandardowa torebka personalizowana od Squarebag.pl? Oto, jak krok po kroku powstaje designerska torebka CubieBag:

Krok 1. Wybierz body twojej CubieBag

Body to podstawa, dzięki której powstaje sztywna torebka CubieBag. To najbardziej charakterystyczny i największy element torebek, które znajdziesz w ofercie Squarebag.pl. Body CubieBag jest najczęściej jednokolorowe i ma gładką strukturę. W ofercie Squarebag dostępne jest także designerskie body torebki CubieBag „Voronoi” - czyli nietypowa torebka stylizowana przy pomocy motywu wzorowanego na Diagramie Woronoja. Ta niespotykana nigdzie indziej damska torebka zachwyca stylistyką i zdecydowanie wyróżnia ją w tłumie. Ten typ body pozwala na mocniejsze zaakcentowanie wkładu torebki, który dzięki niejednolitej strukturze jest zdecydowanie lepiej widoczne.

Pamiętaj, że wszystkie elementy CubieBag są do siebie dopasowane pod względem wielkości - oznacza to, że do wybranego body pasują wszystkie dostępne na stronie wkłady, paski czy uchwyty. A zatem… czas na kolejny element CubieBag.

Krok 2. Wybierz wkład twojej CubieBag

Materiałowy wkład, stanowiący wykończenie twojej CubieBag, to wygodne i wysokiej jakości „mieszkanko” dla skarbów, jakie skrywa twoja damska torebka. To kolejny charakterystyczny element torebki 3D, który - podobnie jak body - występuje w różnych kolorach i ciekawych wzorach. Wkład CubieBag jest bardzo praktyczny, bo można go zamknąć przy pomocy ściągacza i dyskretnie zakryć to, co skrywa w swoim wnętrzu. W przypadku zabrudzenia możesz go po prostu wrzucić do pralki, by ponownie cieszyć się nieskazitelnym pięknym wyglądem twojej nowoczesnej torby.

Krok 3. Wybierz pasek CubieBag

Czas na zadbanie o szczegóły twojej damskiej torebki. Pasek CubieBag, podobnie jak wkłady, to ręcznie szyty element CubieBag. Dla twojej wygody posiada praktyczne klamerki, dzięki którym w razie potrzeby możesz odpiąć pasek i nosić torebkę w ręku z pomocą krótszych pasków bocznych. Podobnie jak wkłady, paski są dostępne w różnych kolorach i wzorach. Twoja sztywna torebka właśnie dzięki paskom może zyskać najbardziej charakterystyczny element. Pasek CubieBag bardzo łatwo można zmienić, dlatego warto mieć w swojej kolekcji kilka pasków, które będziesz mogła wymieniać zgodnie z twoimi aktualnymi potrzebami i stylizacją.

Krok 4. Wybierz uchwyty, czyli boczne paski twojej CubieBag

Uważasz, że pasek na ramię to prawie niewidoczny detal damskiej torebki? Nic bardziej mylnego, o czym świadczy fakt, że w ofercie Squarebag.pl znajdziesz ponad 60 rodzajów różnokolorowych pasków - atrybutów kobiecej torebki! Brzmi nieźle, prawda? Pamiętaj, że nawet najdrobniejszy detal może sprawić, że twoja CubieBag wyróżni się na tle innych, nawet najbardziej designerskich damskich torebek i pokaże światu, że torebka nowoczesnej kobiety to zdecydowanie coś więcej niż tylko torebka. Jeśli myślisz podobnie, świetnie się rozumiemy!

Krok 5. Wybierz napis lub logotyp

Chcesz, aby twoja torebka zyskała jeszcze bardziej osobisty charakter? W kolejnym kroku możesz dopełnić swoją torebkę, prosząc nas o wydrukowanie na niej twojego życiowego motta, śmiesznego cytatu lub logotypu. Możesz także wybrać konkretną grafikę, ale pamiętaj, aby upewnić się, że wybrane przez ciebie zdjęcia czy obrazki mogą być przez nas wydrukowane.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, czy twoja idealna CubieBag będzie wyglądała zgodnie z twoimi oczekiwaniami, skontaktuj się z nami, pisząc na adres mailowy kontakt@squarebag.pl lub pisząc wiadomość na czacie widocznym na Squarebag.pl.

 

Udostępnij