Najnowsze posty

Polecane

logo

Czym jest personalizowana torebka CubieBag i czym się różni od innych dostępnych na rynku torebek? Po pierwsze, ta nowoczesna torebka idealnie sprawdzi się jako torebka dla dziewczyn jak i dla dojrzałych, świadomych swoich potrzeb kobiet. Po drugie, CubieBag pozwoli ci wyrazić twoją osobowość i da ci to wszystko, czego nie da ci żadna inna, nawet najbardziej designerska, torba na rynku. Oto, co wyróżnia CubieBag.

Z tego artykułu dowiesz się:

- Co oznacza, że torebka CubieBag jest torbą personalizowaną?

- Czym różni się CubieBag od pozostałych personalizowanych toreb dla kobiet?

Każda z nas poszukuje dodatków, takich jak biżuteria czy torebka, które pasowałyby do codziennej, nawet najbardziej zwariowanej stylizacji czy okazji. Torebka towarzyszy nam praktycznie w każdej życiowej sytuacji i doskonale wiemy, że bez niej czujemy się jak bez ręki. Ba! Nie tylko same kobiety, ale również ich partnerzy zdają sobie sprawę z tego, że kobieca torebka to coś znacznie więcej niż damska torebka uzupełniająca aktualny look. To filozofia, a dla mężczyzn często „lądy nieodkryte”. Nie bez przyczyny Iwona Grodzka-Górnik, autorka książki „W niebie nad agrafką” napisała, że „damska torebka nie jest po to, by w niej coś znaleźć, ale po to, by w niej wszystko było”. Tą mądrością inspirowane są dziś liczne memy i dużo w nich prawdy! Bo torba współczesnej kobiety musi odpowiadać na wiele potrzeb i towarzyszyć jej przy każdej niemal okazji.

3D bag - torebka personalizowana w wyjątkowej oprawie

Jesteś nowoczesną singielką żyjącą w wielkim mieście i liczy się dla ciebie najmniejszy detal twoich dodatków? A może jesteś wielozadaniową matką i żoną, która stawia na praktyczne zastosowanie swojej torby, ale jest przede wszystkim kobietą doceniającą nie tylko przydatne, ale i piękne dodatki? Niezależnie od tego, na jakim etapie życia jesteś, ta designerska torba stanie się twoim nieodłącznym kompanem, który:

- po pierwsze - będzie cię wspierać w zwykłych, codziennych sytuacjach, będąc torebką śniadaniową, torbą na lunch, zakupy czy spontaniczny piknik w parku z przyjaciółką

- po drugie - będzie torebką na wyjątkowe okazje, zamieniając się w elegancką torebkę towarzyszącą ci na randce, kolacji z przyjaciółmi czy spotkaniu rodzinnym w ulubionej restauracji

Niestety rzadko posiadamy torebkę, która pasuje do wszystkiego. O ile trudno zamienić torbę w streetwerowym stylu czy piknikową torebkę, z którą spędzamy popołudnie, na wieczorową torebkę pasującą do eleganckiej sukienki, w tę drugą stronę - to już wręcz nierealne. Odpowiedzią jest właśnie CubieBag.

CubieBag to zupełnie inny wymiar stylu. CubieBag nie poddaje się żadnej modzie, jest ponadczasowa i można ją zabrać dosłownie wszędzie. Zarówno tworzenie, jak i zastosowanie tej nowoczesnej torby ogranicza tylko nasza wyobraźnia. A tej, jak wiadomo, żadnej kobiecie nie brakuje!

Co oznacza, że torebka CubieBag jest torbą personalizowaną?

Najprościej rzecz ujmując, personalizacja torebki to dostosowanie jej do twoich indywidualnych potrzeb. Personalizowana torba CubieBag daje ci ogromną swobodę wyboru - zostanie więc ona skonfigurowana na stronie i dopasowana właśnie do ciebie. Z pewnością nie raz spotkałaś się z pojęciem torebki zrób to sam. Na pewno wiele razy przeszło ci wtedy przez myśl, że mogłabyś sama stworzyć taką unikalną torebkę, która wzbudzałaby zainteresowanie otoczenia. Niestety, brak czasu i umiejętności szybko spalił twój plan na panewce. Z CubieBag nie potrzebujesz żadnych umiejętności. Nie musisz potrafić szyć czy projektować. Potrzebujesz jednego - uruchomienia swojej wyobraźni.

CubieBag to możliwość dostosowania każdego elementu torebki do twoich aktualnych potrzeb. Korzystając z konfiguratora na stronie, możesz zaprojektować dowolny, dopasowany do twojego stylu produkt. Twoja nowoczesna torebka może się już wkrótce stać idealnym dodatkiem twojej codziennej stylizacji, a jej niestandardowy wygląd, który zawdzięcza drukowaniu w technologii 3D z pewnością nie umknie uwadze żadnej nowoczesnej i dbającej o szczegóły kobiety. Pozwól, by ta designerska torebka była wyjątkowa i odzwierciedlała właśnie twoją osobowość. Torebki 3D dają ci taką możliwość i niewątpliwie ich największa zaleta. Już teraz możesz zostać projektantką i w zaledwie kilka minut stworzyć nowoczesną, kolorową torebkę, o jakiej zawsze marzyła.

Dzięki CubieBag możesz być wyjątkowa i każdego dnia zupełnie inna. Wszystko zależy od tego, na jakie wzory i kolory wkładów, pasków czy uchwytów twojej CubieBag się zdecydujesz. Nie musisz się decydować na jeden wzór czy kolor - możesz ich wybrać więcej! Kwiaty, flamingi, kolorowe trójkąty czy może stonowany, gładki materiał? Pamiętaj, tylko pozornie wkład twojej torebki jest niewidoczny z zewnątrz, ale to właśnie on nadaje ton stylistyce gotowej torebki. Ściągacze wkładu ułatwiają jego zamknięcie, co oznacza, że kolor i wzór będą się pięknie prezentować i przyciągać wzrok ciekawskich. CubieBag możesz zaprojektować tak, jak tylko zechcesz, na wiele różnych sposobów. Baw się kolorami i nadaj swojej torebce wyjątkową oprawę.

Na czym polega wyjątkowość Cubiebag, czyli jak tworzymy twoją street bag - torebkę na każdą okazję?

CubieBag to jedyna taka na polskim rynku sztywna torebka drukowana w technologii 3D. Każda CubieBag to również połączenie pracy urządzenia i ludzkich rąk, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania i finalnego wyglądu tych designerskich torebek. Body jest efektem pracy drukarki 3D, która wydrukuje na torebce również twoje życiowe motto, ulubioną sentencję czy logotyp. Wkład, paski i uchwyty są z kolei szyte ręcznie, co sprawia, że są one tworzone z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i wykończenie każdego elementu. Staranność wykonania i trwałość materiału to gwarancja na długie lata.

CubieBag została również zaprojektowana tak, aby każdy jej element pasował do siebie nawzajem. Nie musisz się więc martwić, że wybrany przez ciebie wkład, paski czy uchwyty nie będą pasowały do body (a więc obudowy torebki 3D), na jakie się zdecydowałaś. Z CubieBag możesz mieć pewność, że wszystkie te elementy będą ze sobą kompatybilne, a efekt nie będzie dla ciebie niemiłą niespodzianką.

Co więcej, sama możesz zdecydować, z jakich konkretnie elementów będzie się składać twoja ryginalna CubieBag. Możesz skorzystać z gotowych zestawów CubieBag i zamówić torebkę zdając się na nasze poczucie stylu, zaprojektować swoją własną torebkę, a nawet zamówić kilka sztuk pasków czy wkładów o różnych wzorach, by móc je dopasować do codziennej stylizacji, każdego dnia innej.

Ogromną zaletą i wyróżnikiem CubieBag jest fakt, że jest to sztywna torebka, nie przypominająca jednak żadnych dostępnych i znanych ci dotąd damskich torebek. Jeśli więc chcesz, aby twoja CubieBag służyła jako torebka śniadaniowa, torba na lunch czy piknik, możesz mieć pewność, że raz włożone do niej produkty pozostaną na swoim miejscu. W swojej unikalnej torebce możesz więc bez obaw nosić termos ze swoją ulubioną kawą czy lunch boxy z zupą, drugim daniem czy sałatką. Co więcej, praktyczny ściągacz, jakim zakończony jest wkład każdej CubieBag, dyskretnie zakryje zawartość twojej torebki przed głodnymi koleżankami z pracy.

Już wiesz, jak skomponujesz swoją pierwszą torebkę wydrukowaną w technologii 3D? Zamów ją już teraz, a szybko zrozumiesz, że zyskałaś nie tylko nową torebkę, ale i wierną przyjaciółkę :P

 

Udostępnij