Najnowsze posty

Polecane

logo

Wiele z nas poszukuje idealnej stylizacji, która będzie dopasowana do okazji, w każdej sytuacji. Szukamy coraz to nowszych inspiracji, testujemy różne rozwiązania, często poświęcając na to duże sumy pieniędzy. Jedną z kluczowych elementów jakie próbujemy dopasować do reszty naszego stroju jest damska torebka. CubieBag jest odpowiedzią na codzienne dylematy wielu kobiet, które chcą posiadać elastyczny i możliwy do dopasowania dodatek, za rozsądną cenę.

Z tego artykułu dowiesz się: 
• Czym jest CubieBag i dlaczego koncepcja składanej z wielu elementów torebka jest idealnym rozwiązaniem dla każdej kobiety? 
• Dlaczego CubieBag jest idealnym rozwiązaniem dla każdej kobiety poszukującej personalizowanej torebki? 
• Co to znaczy, że CubieBag jest torebką 3D? 
• Jakie możliwości ofertuje CubieBag?

CubieBag – niestandardowa torebka dla każdej kobiety

Co stanowi o wyjątkowości CubieBag? Z pewnością jej filozofia. Dzięki personalizacji, która powoduje, że każdy egzemplarz CubieBag jest wyjątkowy oraz bogatą paletę możliwości złożenia swojej wymarzonej torebki uzyskujemy dodatek do stylizacji, który nigdy nie będzie taki sam. To powoduje, że decyzja o zakupie CubieBag może być nie do końca przemyślana, a wręcz podjęta pod wpływem impulsu – w każdej chwili możemy później dokonać modyfikacji naszych wyborów.

Dzięki bogatemu wzornictwu i możliwościom CubieBag dedykowany jest każdej kobiecie, niezależnie od wieku, momentu życia czy wykonywanej pracy. Niezależnie od tego jaka jesteś, z pewnością wybierzesz elementy, które określają Ciebie najlepiej i stworzysz swoją własną Cubie Bag. Dzięki swojej konstrukcji i wykonaniu CubieBag jest niestandardową torebką, która z pewnością wyróżni się na tle innych w codziennym użytkowaniu. Symetria i perfekcja proporcji dopełnia tylko poczucia posiadania czegoś wyjątkowego, a przede wszystkim – torebki, której autorem jest jej użytkowniczka. 

Wiele Elementów daje więcej możliwości

Cały system CubieBag jest oparty na możliwości wyboru. Oznacza to, że każdy element z którego składa się torebka CubieBag polega pełnej personalizacji – możesz wybierać z dziesiątek propozycji elementów, z których możesz złożyć swoją własną kolorową torebkę. Niezależnie od tego na jaką opcję się zdecydujesz inne zawsze pozostają dostępne, co oznacza, że każda kombinacja jest możliwa w procesie konfiguracji. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia dodatkowych elementów do zestawu, co umożliwia późniejszą repersonalizację w późniejszym okresie – w trakcie użytkowania torebki CubieBag. 

Ta filozofia oznacza, że każda kobieta, która ma wizję własnego dodatku do codziennej stylizacji, jaką jest torebka może odnaleźć w CubieBag swoje idealne zestawienie kolorów, materiałów, a także elementów stylistycznych, które wspólnie idealnie odpowiedzą na jej codzienne potrzeby. Ta filozofia połączona z wysoką jakością wykonania czyni CubieBag torebką stworzoną dla kobiet, które kochają zmiany, a także uwielbiają eksperymenty z własną, wyjątkową stylizacją, która każdego dnia może być inna.

Nowoczesna torebka dla każdej kobiety

CubieBag jest torebką produkowaną na miarę XXI wieku. Starając się podążyć za zmianami zachodzącymi w życiu każdej nowoczesnej kobiety, mamy świadomość, że wyzwaniem jest nadążenie za ciągle zmieniającym się światem naszych Klientek. Dlatego wymyśliliśmy niestandardową torebkę, której filozofia idealnie dopasowuje się do tempa zmian, które zachodzą w otoczeniu każdej z Nas. Możliwości jakie oferuje CubieBag są unikatowymi na polskim rynku – tworząc naszą torebkę 3D rozpoczęliśmy właśnie od nakreślenia tej wizji. Zapytaliśmy kobiety, o ich wymarzoną niestandardową torebkę. Z tych odpowiedzi stworzyliśmy nasze wyjątkowe, kobiece „centrum wszechświata”, które odpowiada na potrzeby, o które pytaliśmy nasze przyszłe użytkowniczki.

Ta filozofia pracy nad produktem, pozwoliła nam uzyskać pewność, że CubieBag jest dokładnie tym, czego potrzebują kobiety poszukujące nowoczesnej torebki budowanej wg. filozofii „torebka zrób to sam” a jednocześnie zachowującej sznyt torby designerskiej, której nie można się wstydzić podczas codziennego użytkowania.

Personalizacja torebki 3D – zmieniaj swoją stylizację codziennie

Dzięki przemyślanej konstrukcji torebki CubieBag, która łączy w sobie koncepcję sztywnej torebki z torebką bag, umożliwiliśmy zmianę elementów konstrukcyjnych naszej torby już podczas użytkowania. Oznacza to, że podejmując decyzję w zakresie konfiguracji torebki w momencie zakupu, możesz zmienić wygląd swojej torebki w dowolnym momencie – poprzez zamówienie innego elementu, stanowiącego zamiennik tego, który już posiada. Oznacza to nieograniczone możliwości zmian w torebce, które ograniczone są jedynie przez Twoją wyobraźnię. Na przykład, jeżeli w momencie zakupu chciałaś stworzyć CubieBag, który będzie jak torba streetwear, a w tej chwili potrzebujesz zmiany na torbę piknikową, być może wystarczy zamówić jeden lub dwa elementy, które spowodują, że uzyskasz zamierzony efekt.

Znaczenie torebki w wyzwaniach codziennej stylizacji

Mając świadomość jak częstych zmian dokonuje każda kobieta w zawartości swojej szafy i czynników, które mogą na te kwestie wpłynąć postanowiliśmy połączyć praktyczność naszego rozwiązania z możliwościami stylistycznymi nie tylko na poziomie konfiguracji. Dzięki temu, że Cubie Bag jest nowoczesną torebką 3D (czym jest torebka 3D przeczytasz w dalszej części naszego wpisu) możesz nie tylko wybrać określone jej komponenty, ale również indywidualnie spersonalizować oznaczenia na torebce. Jedno z boków plastikowego body torebki może zostać oznaczone napisem, logotypem lub innym wzorem, który zaprojektujesz lub wyślesz nam sama!

Oznacza to, że gdy zdecydujesz się na tę opcję możesz mieć pewność, że Twoja CubieBag będzie jedyną tego typu torebką na całym świecie. Wierzymy, że tak głęboka możliwość ingerencji w wygląd tej nowoczesnej torebki pomoże każdej kobiecie w wyborze optymalnej stylizacji na każdy dzień kolejnych wyzwań zmieniającego się, kobiecego świata.

Torebka 3D – co to znaczy?

Torbka CubieBag jest torebką 3D – oznacza to, że została wyprodukowana w technologii wydruku 3D. Dzięki temu mamy pewność zarówno co do jakości produktu, jak również idealnego kształtu i proporcji, jakie uzyskujemy wytwarzając body torebki, które jest podstawą i sercem CubieBag. 

Technologia produkcji podstawą filozofii systemu CubieBag

Dzięki wykorzystaniu technologii druku 3D mamy możliwość dostarczenia wszystkim kobietom wysokiej jakości torebki CubieBag. Oznacza to, że zamawiając tą unikatową, niestandardową torebkę 3D masz pewność, że Twoja torebka nie leży gdzieś na magazynie, a jest wyprodukowana właśnie dla Ciebie zgodnie z wybraną przez Ciebie konfiguracją. 

To oznacza, że na bieżąco kontrolujemy jakość i najmniejsze detale związane z wytworzeniem możliwe najlepszej torebki CubieBag w opcji, którą sama wybierzesz. Niezależnie czy później CubieBag będzie służyła Ci jako codzienna torebka, torba na lunch czy torba piknikowa możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby Twoja satysfakcja z posiadania tej niestandardowej torebki była dla Ciebie jak najwyższa.

Podsumowując zapraszamy Cię do świata torebek CubieBag. Niezależnie od tego czy poszukujesz niestandardowej torby, nowoczesnej torebki czy po prostu innowacyjnego i nowoczesnego dodatku CubieBag może stać się tym czego właśnie szukasz, dzięki Tobie samej!

Udostępnij