O Squarebag

   

Nasze wartościSQUAREBAG to nie tylko wysoka jakość, ale przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta. Jesteśmy firmą produkującą konfigurowalne towary, dające swobodę wyboru oraz dopasowania produktu do każdej osobowości i stylu. W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe zestawy, ale również możliwość zestawienia osobnych części w całość. Tutaj granicę stanowi jedynie wyobraźnia klienta, dzięki czemu, każdy produkt może być unikatowy i oryginalny, a efekt w stu procentach zadowalający, gdyż sami decydujemy, jaki będzie finalny rezultat.

Jesteśmy perfekcjonistami na każdym szczeblu, zaczynając od produkcji na sprzedaży kończąc. Nasz zespół to ludzie otwarci na wszelkie sugestie i propozycje. Dla nas nie ma sytuacji bez wyjścia. Dokładamy wszelkich starań, aby nie tylko oferowane produkty przynosiły radość, ale również same zakupy były przyjemnością. Dbamy o to, aby strona była dla Państwa czytelna, a poruszanie się po niej nie było skomplikowane. Nad każdym nowym projektem pracuje sztab profesjonalistów.

.

Nasz zespół

   

To ludzie, którzy są specjalistami w swoim fachu, specjalnie wyszkoleni do pracy w naszym zespole, tylko po to, aby zakupy w naszym sklepie przebiegały sprawnie i pomyślnie. Stawiamy przede wszystkim na nieskazitelną jakość, tak by nasza marka była powszechnie rozpoznawana i zbierała same najlepsze opinie. Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem, wychodzimy na przeciw wszelkim nowym trendom i staramy się, aby wszelkie nowości modowe na rynku szybko trafiały na nasza stronę. Staramy się również o szeroki wybór produktów promocyjnych jak i o sezonowe wyprzedaże. Dbamy o szybką i sprawną dostawę, a produkty zawsze pakowane są starannie, tak aby bezpiecznie trafiły w ręce klienta. Nie czekaj ani chwili dłużej, już dziś zestawiaj najlepsze dodatki i sam bądź dla siebie projektantem!

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem email sklep@squarebag.pl lub telefonicznie pod numerem 665818818.
Odwiedź i polub również naszą stronę na Facebook'u i Instagramie!
Zachęcamy do zakupów!